Proč se nakupovat HANDMADE na Jaudelam.cz vyplatí? ✔️

Proč se nakupovat HANDMADE na Jaudelam.cz vyplatí? ✔️

Ahoj Jáuděláci, už před časem jsme na našem blogu psali, že nakupovat HANDMADE produkty je u nás výhodné. Proč?

Jak téměř všichni víme, na Jaudelam.cz jsme před rokem zavedli administrativní poplatek k nákupům služeb.

Pro ty, co nevědí, co znamená administrativní poplatek – vysvětlení zde:

S každým nákupem u nás na jaudelam.cz (ačkoli to tak nevypadá) , je spojena široká spirála administrativně / ekonomických úkonů. Od vystavení faktury, přes zákaznický servis při řešení problémů, jednoduchých, či složitějších otázek, přes reklamace, vystavení dobropisů, posílání plateb, kontrolu, administrativně-technické zabezpečení, pravidelné aktualizace a mnohé další.

Ke každému nákupu bude odteď jaudelam.cz účtovat administrativní poplatek ve výši 5% z částky objednávky, která se automaticky přičte v nákupním košíku kupujícího. Při nízkých částkách objednávek do 400 Kč nebude však administrativní poplatek vyšší než 25 Kč.

Pokud je celková částka nákupu služeb vyšší než 401 Kč, částka administrativního poplatku se rovná 5% z celkové sumy objednávky ale maximálně 400 Kč bez DPH (480 Kč  s DPH) bez ohledu na celkovou částku nakupovaných služeb.

Kompletní info: ZDE

Jenže pozor, toto je věc !!! ☑️

Jakmile nakupujete produkt v sekci HANDMADE, administrativní poplatek se na produkty nevztahuje! Čili nakupujete mnohem výhodnější.

I když to venku nevypadá, Velikonoce jsou za dveřmi. Využijte tedy možnost objednání kvalitních handmade produktů a tradičních českých dekorací přes internet na Jaudelam.cz. Ušetříte čas i peníze a podpoříte lokální výrobce krásných  českých dílek.

Pokud potřebujete pomoc nebo máte otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat na info@jaudelam.cz nebo na našem LiveChatu v pracovní dny od 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 (16:00 v pátek.)

Ilustrační foto: marinkamb:  Tašku či různé dekorace si zde můžete přímo objednat.